لیست شرکت های مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

 

برای مشاهده جزئیات مربوط به هر شرکت بر روی لوگوی آن شرکت کلیک نمایید

گسترش علم و صنعت و تجارت پاسارگاد

شرکت گسترش علم و صنعت و تجارت پاسارگاد  در آبان ماه سال ۹۳ در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بعنوان واحد فناور با ایده محوری ساخت دستگاه التراسونیک مستقر گردید .

این شرکت از زمان تاسیس توانست با مشاوران عالی رتبه خود محصول دستگاه دور کننده موجودات موذی را با تکنولوژی جدید نمونه سازی و ثبت کند.

این شرکت بر پایه دانش فنی – تکنولوژی روز دنیا و محصولات نوآور تشکیل یافته و با سرعت و کیفیت عالی قله های افتخار را فتح خواهد کرد.

محصولات تولید شده:

۱-دستگاه دور کننده موجودات موذی

کاربرد : کارخانه جات مواد غذایی-انبار غله-انبار منسوجات-کارخانه های آرد سازی و،…

مزایا : کارکرد در چندین فرکانس بصورت اتوماتیک-قیمت بسیار پایین نسبت به نمونه مشابه خارجی-مصرف بسیار پایین برق.

ایده سازان نوین ارتباط دانش

شرکت ایده سازان نوین ارتباط دانش در تاریخ ۲۸ / ۸ / ۱۳۹۴ تاسیس گردید .

حوزه های فعالیتی شرکت :

امور طراحی، تولید، خرید و فروش، پشتیبانی؛ تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری، الکترونیکی، لپ تاپ، قطعات سخت افزاری و نرم افزاری و لوازم جانبی ـ تولید انواع نرم افزار و قطعات سخت افزاری ـ شبکه کامپیوتری شامل طراحی، نصب و پشتیبانی شبکه ـ طراحی وب سایت ـ تجارت و بازاریابی الکترونیکی غیرهرمی و غیرشبکه ای ـ به استثنای ” هر گونه فعالیت در زمینه بسته های نرم افزاری رسانه ای و چند رسانه ای، نشر دیجیتال، حامل های دیجیتال (از قبیل سی دی، دی وی دی، بلوری و مانند آنها)، رسانه های برخط (شامل هر شکل ارسال یا انتشار پیام یا محتوای سمعی، بصری و متنی دیجیتال) و همچنین اماکن کسب، خدمات، تجهیزات، ماشین آلات و نرم افزارهای مخصوص فعالیت های یاد شده ” ـ همکاری در برگزاری همایش و سمینار ـ واردات و صادرات و خرید و فروش کالاهای مجاز ـ ترخیص کالاهای شرکت از گمرکات ـ شرکت در مزایده ها و مناقصه ها ـ عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی ـ اخذ هرگونه وام و ضمانت نامه از بانکها و موسسات مالی و اعتباری بنام شرکت ـ اخذ و اعطای نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی ـ ایجاد شعب در نقاط کشور

محصولات فعلی :

سامانه برگزاری جلسات آنلاین  ISVC   برای مشاهده کاتالوگ کلیک کنید

آموزش مجازی- LMS Online class

آزمون الکترونیکی

آدرس وب سایت :

http://isnad.ir

تصمیم یاران مدیریت ایرانیان

شرکت تصمیم یاران مدیریت ایرانیان حاصل بیش از ۱۵ سال تجربه مستقیم حضور در صنعت و دانشگاه توسط تیم مدیریتی آن و با هدف ایجاد پیوند بین صنعت و دانشگاه تاسیس شده است.
در حال حاضر این شرکت به عنوان تنها کارگزار معتمد فن بازار ملی ایران در طرح توسعه فروش محصولات دانش بنیان در شمالغرب کشور است.

این شرکت فعالیت اصلی خود را با محوریت ایجاد یک سامانه هوشمند بازاریابی و منبع یابی به منظور تسهیل فضای تبادل اطلاعات بین صنعت و دانشگاه آغاز کرده است.

محصولات :

سامانه اکوسیستم مجازی کسب و کار که بعنوان یک محصول دانش بنیان در شرکت تصمیم یاران مدیریت ایرانیان توسعه یافته در واقع نسل جدیدی از سایتهای واسط اطلاعات را  مبتنی بر وب ۳٫۰ ارائه نموده است